Farketmemize İzin Verin

enginar-lambaGenellikle, kendi içlerinde fikirler ürettiğini söyleyen müşterilerle karşılaşırız. Bir iş, marka ya da kategori üzerinde yıllarca çalıştıktan sonra ve günlük zorlayıcı iş temposu içinde, fırsatlar konusunda işletme körlüğü yaşamanız olasıdır. Yardım edebiliriz.

İşinize, gıda merkezli, taze bir bakış açısı getirebiliriz. Kolayca görünmeyen fırsatları sizin için ortaya çıkarabiliriz. Ormandaki bir ağaç ya da işlenmemiş bir elmas gibi işinize çok yakın ancak fark edilmesi zor olanları görebilir ve sizlerin değerlendirmesine yardımcı olabiliriz.

Çalışmalarımız farklı bir fikir üretme sürecine girişle başlamaktadır. Bu süreçte sadece fikirleri yakalamıyor, aynı zamanda bu fikirleri numune aşamasına geçirmeye yönelik fotoğraf, video ve ilgili deneme reçetelerini oluşturuyor sizlerle paylaşıyoruz. Birlikte yeni ürünü ortaya çıkarıyor ve çalışma sonunda tüm dökümantasyonu size elektronik ve basılı formda teslim ediyoruz.

Sizin için farketmemize izin verin. 4-6 Hafta içinde, bize vermiş olduğunuz amaçlar doğrultusunda yeni fikirlerle geleceğiz.

Tüm çalışmalarımız, tüketici araştırmaları ile birlikte yürütülmeye uygundur. Çalışmada çıkan fikirler, hızlı bir şekilde hedef müşterilerin mekanlarında hedef kitle ile bire bir görüşmeler yaparak değerlendirilebilir.

Gıda İnovasyon Merkezi - Tüm hakları saklıdır. | © 2016